WYWIAD

ANI LORAK O SZCZEGÓŁACH NOWEGO SHOW “DIVA”

17/11/2017

17 listopada Ani Lorak została gościem porannego show «Русские Перцы» na antenie «Russkiego Radia»

Prowadzący programu pogratulowali artystce zdobycia dziewiątej nagrody gali «Złoty Gramofon» za piosenkę «Soprano», którą wykonała w duecie z Motem download itunes music. Razem powspominali minioną ceremonię, Ani przypomniała “Gramofony” z poprzednich lat — w jakich śmiesznych i nawet strasznych sytuacjach znajdywała się w czasie swoich występów download yabeat music videos.

Gospodarze podkreślili także ciekawą fryzurę z którą wokalistka wystąpiła podczas tegorocznej gali. Ani przyznała się, że inspiracją do jej wizerunku była Angelina Jolie w filmie «Lara Croft: Tomb Raider» itunes online herunterladen.

Jeden z najnowszych przebojów «Ты ещё любишь» od kilku tygodni znajduje się w czołówce liderów listy «Złoty Gramofon», a już na antenie Ruskiego Radia można usłyszeć najświeższy utwór «Новый бывший» herunterladen. Prawdopodobnie w przyszłym roku nadejdzie dla niej moment otrzymania swojej dziesiątej, jubileuszowej statuetki.

Podczas spotkania Ani Lorak opowiedziała o kulisach powstawania teledysku do wcześniej wspomnianej piosenki, reżyserem którego ponownie został Alan Badoev webmail herunterladen. W tym samym klipie artystka wciela się jednocześnie w kilka ról. W wywiadzie wspomniano także o pożegnaniu show «Karolina» w Berlinie. Trasa koncertowa trwała pięć lat i wokalistce trudno było się z nią rozstać, dlatego też wyraziła wdzięczność swoim fanom, którzy wspierali ją w tym momenciea, a już w lutym przyszłego roku zaskoczy nas nowym show DIVA.

«To show, którego jeszcze nigdy nie było! Wszyscy widzowie zostaną jego uczestnikami. Scena będzie wychodzić do publiczności. Będę nieoczekiwanie się pojawiać i znikać w trakcie całego wydarzenia. Będą również światowe efekty, wizualizacje. I jeszcze dużo kostiumów i nowych aranżacji piosenek»

Jeszcze więcej szczegółów o nowym show dowiecie się w poniższym wywiadzie.

TAG

NAPISZ OPINIĘ