TELEDYSK WIDEO

PREMIERA: „ТЫ ЕЩЕ ЛЮБИШЬ”

15/06/2017

16 czerwca odbyła się wyczekiwana premiera teledysku «Ты еще любишь». Piosenka jest dziesiątym singlem pochodzącym z najnowszej płyty Разве ты любил, która niedawno została nazwana najlepszym albumem roku download minecraft on computer. To właśnie ten utwór otrzymał możliwość zostania nie tylko nowym hitem, ale również stać się wzruszającą historią o miłości, którą przedstawiono na ekranie windows 10 mail app fehler beim herunterladen.

«Piosenka jest jedną z moich ulubionych na albumie. Do tego weszła ona w spisek ulubionych kompozycji, którą stworzyli słuchacze download iphone stickers. Ten fakt był impulsem do rozpoczęcia pracy nad teledyskiem. Na planie ponownie spotkałam się z Alanem, ponieważ on jak nikt inny przenikliwe poczuł dramaturgię tej piosenki.»

Proces powstawania można śmiało nazwać najbardziej ekstremalnym z całej dotychczasowej kariery Ani Lorak. Większość czasu ponad dwudziestogodzinnych nagrań wokalistka spędziła na chłodnej betonowej podłodze. Biorąc pod uwagę, że hala o tej porze roku nie była ogrzewana, ryzykowała ona swoim zdrowiem. Między dublami, mąż Murat, który również był obecny na planie, przynosił żonie herbatę oraz nakrywał ją ciepłym kocem.

«Kiedy Alan podzielił się wizją klipu, od razu zrozumiałam – jeszcze nigdy czegoś takiego nie robiłam. Nie jest z nim łatwo, lecz mi – jako twórczej osobie, zawsze ciekawią eksperymenty i nowe wyzwania. W tym teledysku przeszłam prawdziwą szkołę kaskaderską: rzucali mnie na podłogę, ciągali po niej… Należało nauczyć się wymagającej choreografii składającej się z wielu elementów, które były na granicy doznania szkody. Dodając do wszystkiego moje fashion wcielenia – całkowicie niepodobne do Ani Lorak, lecz czego nie zrobisz dla sztuki. Całkowicie ufam swojej ekipie i wierzę w rezultat.»

Ani Lorak zmieniła się w rockową piękność: jasno-czerwone usta, czerwone buty, przeźroczysta sukienka, krótki garnitur, czarny płaszcz – pięć odważnych stylizacji i pytanie od serca: «Czy jeszcze kochasz?».

Nieograniczony czas nagrań pozwoliło reżyserskiej fantazji całkowicie się otworzyć. W rezultacie inscenizacja klipu zakończyła się dopiero nad ranem, dopiero gdy artystka i reżyser byli zadowoleni efektem końcowym, ekipa filmowa oderwała się od tworzenia.

TAG

NAPISZ OPINIĘ