SHOW "DIVA"

PREMIERA SHOW ANI LORAK “DIVA”

26/07/2017

Ani Lorak ogłasza następcę show «Karolina»! W święto zakochanych odbędzie się premiera nowej trasy koncertowej pod tytułem «DIVA» aktuelle german top 100 single charts kostenlos. Pierwszym punktem na mapie jest stolica Białorusi, Mińsk. Następnie 3 marca nowe show zostanie zaprezentowane w Moskwie, a następnie w Sankt-Petersburgu condor bordkarte herunterladen. Bilety już w sprzedaży!

Ani Lorak – wokalistka, która swoją pracowitością, życiowymi wartościami, szczerością, perfekcjonizmem i wiarą w marzenie, stała się przykładem dla milionów – Ikoną (Diwą) show-biznesu line herunterladen.

Wokalistka, która zdobyła oszałamiające uznanie na całym świecie, podbijając szczyty list przebojów i występując na wypełnionych po brzegi stadionach. Krytycy muzyczni podkreślają, że stworzyła ona nowe standardy w muzyce popowej.

Mężczyźni o niej marzą, kobiety podziwiają. Pożądana i nieosiągalna, delikatna i odważna, wyrafinowana i emocjonalna. Jej głos zapiera dech, a charyzma doprowadza do szaleństwa. Jej koncerty to synteza muzyki i urody, nowych technologii, efektów specjalnych składających się z laserowych elementów i pokazu pirotechnicznego, dekoracji na wielką skalę i oczywiście, różnych barw głosu Ani Lorak

Po ogromnym sukcesie koncertów w ramach trasy «Karolina», które zdobyły niepodzielny podziw zarówno fanów, jak i krytyków, gwiazda Ani Lorak zapowiada nowe show, stworzone przez reżysera i producenta Olega Bondarczuka. W dorobku Olega oprócz show «Karolina» widnieją również takie projekty jak «DruGoy» Filippa Kirkorova, «Bożonarodzeniowe spotkania» Ałły Pugaczowej, a także szereg gal «Muz-TV» i triumfalny występ w show «America’s Got Talent».

Show «DIVA» – rewolucyjne fashion-show, nowy oddech, wyjątkowy koncert, który jest gotowy, by zostać kolejną innowacją muzyczną.

Widzów show czeka zbiór największych przebojów wokalistki oraz zupełne nowości. W każdej kompozycji opowie ona, co oznacza być kobietą, o poezji kobiet i roli mężczyzny w życiu kobiety. Poczuj niesamowitą siłę i energię show «DIVA» Ani Lorak! Projekt i konfiguracja sceny pozwoli widzom zobaczyć bezprecedensową muzyczną i wizualną rozkosz, przechodzącą ponad wszelkie oczekiwania.

Premiera show «DIVA» odbędzie się na największych scenach Moskwy, Sankt-Petersburga i Mińska.

TAG

NAPISZ OPINIĘ