MAKING OF

ZA KADREM: “НОВЫЙ БЫВШИЙ”

02/11/2017

W stolicy Ukrainy, Kijowie odbyły się nagrania do nowego teledysku pod tytułem «Новый бывший» Ani Lorak. Reżyserem klipu został ambitny Alan Badoev, który wielokrotnie współpracował z ekipą artystki videos von youtube herunterladen auf handy. «Новый бывший» jest ósmą pracą Ani i Alana. Tym razem reżyser odkryje kilka twarzy jednej postaci, kobiety – bohaterki nowego wideo, która odkochała się w mężczyźnie, jednocześnie nie darząc do więcej uczuciem pdf auf ipad downloaden. Piosenka zaledwie w kilka dni zdobyła ogromną ilość pozytywnych opinii od słuchaczy, w tym stacji radiowych. Według zapowiedzi, klip będzie niezwykle intrygujący i złożony:

«Dzisiaj będzie u nas wiele bohaterek, w które wcieli się jedna Ani Lorak belgische app store downloaden. Rzeczywiście będzie to ciekawe zadanie, ponieważ Karolina będzie musiała przez cały dzień i doby odegrać zupełnie różne role. Z różnym humorem, emocjami – po to, by następnie mogliśmy się zatrzymać tam, gdzie Ani Lorak jest sobą.»

– sekrety odkrywa reżyser Alan Badoev

Całość opowiada o dziewczynie, która decyduje się zerwać bolesny związek. Decyzja zostaje podjęta raz i na zawsze i chociaż uczucia wciąg nie ostygły, rozstanie jest najlepszym wyjściem. Należy pamiętać, że zamykając za sobą jedne drzwi, obowiązkowo otworzą się drugie. «Новый бывший» – to kobieca historia o rozstaniu i podjęciu niełatwej decyzji w życiu. Piosenka została napisana przez Olega Vladi, który bardzo wnikliwie poczuł kobiecą duszę.

«Uwielbiam Alana, ponieważ działamy z nim na jednej fali. Wysyłam mu piosenkę i on coś mi opowiada, lub nie dopowiada, coś rodzi się w trakcie powstawania klipu. Znam dokładny scenariusz, lecz Alan wciąż dodaje od siebie szczegóły, co tworzy pracę jeszcze bardziej interesującą i efektowną. Alan zmienia się, pobudza, daje siłę, energię i oczywiście praca z nim jest czystą przyjemnością.»

– Ani Lorak dzieli się swoimi wrażeniami

Ani Lorak wielokrotnie zmieniała stylizacje dopasowane do charakterów swoich bohaterek, które nieustannie powtarzają «ты теперь мой новый бывший». Ponadto wykorzystano nowe technologie, które ujrzymy na ekranie w formie ciekawych efektów i stworzą klip wyjątkowym.

Już w listopadzie każdy z nas będzie mógł zapoznać się z historią dziewczyny, która z różnymi nastrojami, różnymi uczuciami i nagromadzonymi emocjami, ujawni ukochanemu mężczyźnie swoje prawdziwe oblicze.

TAG

NAPISZ OPINIĘ